Svítkov vs. SK Systems,Sokol,Sezemice

Trojice domácích utkání

V posledním listopadovém a v prvních dvou prosincovým týdnech jsme se po dlouhé době vrátili na domácí palubovku a doufali, že prodloužíme šňůru domácí neporazitelnosti, která trvala již více než rok.

Prvním našim soupeřem byli hráči ze Sezemic. Souboj to byl prestižní, neboť někteří hráči domácích, kteří zakládali BC, přišli právě ze Sezemic. Jako již tradičně nám utekl začátek. Hosté se dostali do desetibodového vedení, které si udrželi až do konce první čtvrtiny. Toto vedení si udržovali také v té následující, přesto se nám ale podařilo rozdíl do poločasu zmenšit na přijatelné čtyři body. Byla to hlavně zásluha Jirky "Vina Diesla" Ujce (jinak též Udise), který nás střelecky držel nad vodou a dal v tomto období 15 bodů. Na začátku druhé půle se nám podařilo vyrovnat a poté se dostat do vedení (65:60). To se podařilo ještě zvýšit až na rozdíl dvanácti bodů (73:61). Po tomto trháku však přišla studená sprcha, když jsme zbytek čtvrtiny prohráli 3:19!!!, a hosté se dostali do vedení (76:80). Na začátku poslední části hry jsme se pokusili zvrátit průběh zápasu, ale to se nám stále nedařilo. Přesto jsme se ale čtyři minuty před koncem dostali do vedení 97:96. To ale bylo z naší strany vše. Sezemičtí hráči vyhráli zbytek zápasu 7:0 a bylo hotovo. Bohužel jsme tedy domácí neporazitelnost nedokázali udržet, ale již v následujících zápasech jsme mohli začít další sérii.

Našimi dalšími soupeři byli týmy Sokola a SK Systems. Oba tyto zápasy byly jednoznačnou záležitostí Bad Copies, kteří bezezbytku využili domácího prostředí. Hostující týmy nedokázaly přizpůsobit svoji hru prostředí svítkovské Big Areně. My jsme toho využili a v první polovině zápasů jsme si vytvořili dostatečný náskok a mohli zbytky zápasů v klidu dohrát. Na palubovce dostali větší prostor i hráči, kteří se při vyrovnanějších zápasech na palubovku dostanou jen na pár minut. V utkání se Sokolem se také ve velmi dobrém světle představila nová posila Bad Copies Jakub "Tarzan" Rychtecký.

Následující utkání však bude jistě těžší, protože v posledním utkání tohoto roku nás čeká těžký soupeř - USK B.

Charles

27.11.2002

Sezemice x Bad Copies 103:97

(22:32, 30:24, 24:24, 21:23)

Střelci Bad Copies: Bureš, Šotola a Ujec po 24, Šprync 10, Horák 8, Lempach 2, Stuchlík 1

Trojky: 7:4

Šestky BC: 12/3 (Bureš 7/0)

Diváci: 0 - velké zklamání

Rozhodčí: Hanzlovský, Maťátko

Bad Copies x Sokol 139:64

(33:12, 38:6, 29:27, 39:19)

Střelci Bad Copies: Rychtecký 35, Ujec 23, Tušl 22, Lejhanec 16, Bureš 14, Mejstřík 10, Lempach a Mohout po 6, Šprync 5, Šotola 2

Trojky: 4:2

Šestky BC: 15/10

Rozhodčí: Hanzlovský, Tušl

11.12.2002

Bad Copies x SK Systems 128:73

(32:9,37:24, 21:22, 38:17)

Střelci Bad Copies: Tušl 23, Dolejší 22, Bureš a Lejhanec po 16, Šotola 11, Kolář a Ujec po 8, Stuchlík 7, Lempach a Šprync po 6, Velechovský 5