zápas Svítkov vs. Rudí pionýři

Další kilo

V prvnímu utkání v roce 2003 s Rudými pionýry Bad Copies představili další podkošovou posilu Josefa Špačka, který se rozhodl kývnout na nabídku a vrátit se na palubovky. K návratu si asi nemohl přát lepšího soupeře než je tým Rudých pionýrů, který uzavírá tabulku.

Naše základní pětka, ve které byl Šotek, Horace, Tarzan, Doli a Barel, od začátku kvalitní hrou , jak obranou tak útočnou, vytvářela náskok, který narostl až na dvacet dva body po první čtvrtině 33:11). V druhé čtvrtině rozdíl dále rostl, i když střelecká produktivita Bad Copies nebyla taková jako v té první (23 bodů). Hosté se ale výrazně nezlepšili, takže poločasový rozdíl byl třicet dva body (56:24).

Třetí hrací období bylo naopak na body velmi bohaté. Hráči Rudých pionýrů zlepšili střelbu a nastříleli nám více bodů jak za celý první poločas (31). My jsme se ale také nenechali zahanbit a odpověděli jsme čtyřicetipěti body ba zvýšili náskok (91:55). V poslední čtvrtině se utkání jen dohrávalo a jedinými dvěma otazníky bylo, kdo dá stovku a kolik dáme bodů. Ten první vyřešil Mejstřa a ten druhý Vin Udis Diesel svou trojkou na 124. Konečný stav se zastavil na číslech 124 u Bad Copies a 69 u Rudých pionýrů.

V týmu Bad Copies odvedli všichni dobrý výkon, i když nebyli donuceni soupeřem předvést opravdu kvalitní hru. Přece jen se ale našly pěkné basketbalové momenty, při kterých by se diváci bavili. Škoda jen že diváků bylo jen minimum.

Další zápas sehrajeme ve čtvrtek 16. ledna od 20.30 v hale BK. Bude to velice prestižní utkání proti BC Bída.

Rozhodčí: Hanzlovský, Šafařík
Střelci Bad Copies: Rychtecký 26, Horák 20, Bureš 18, Mejstřík 16, Ujec 15, Šotola 14, Špaček 8, Dolejší 7