zápas Svítkov vs. USK "A"

Druhé vítězství

Týden po smolném utkání v Přelouči nastoupilo družstvo Bad Copies k zápasu proti USK A, které se hrálo na palubovce University Pardubice.

Jako tradičně nám utekl začátek (11:5), ale naštěstí se nám poté podařilo snížit a do konce prvního hracího období stav utkání otočit (14:17). Začátek toho dalšího jsme opět nezachytili a domácí hráči výsledek otočili a po celý zbytek zápasu si udržovali mírný náskok. Ve druhé čtvrtině se nám nedařila střelba a dali jsme jen 10 bodů (29:27).

Jestli se nám nástupy v prvním poločase nevyvedli, tak ne začátku druhého jsme úplně vyhořeli, když hráči USK vyhráli první část čtvrtiny 14:2 (43:29). Do konce období se nám podařilo přeci jen kousek náskoku ukrojit, ale přeci jen jsme prohrávali o osm bodů (48:40). Díky velice dobrému nástupu jsme stáhli vedení soupeře na pouhé tři body (52:49) a poté jsme šli dokonce do vedení (56:55). Domácí ale nesložili zbraně a opět nám odskočili na pěti bodový rozdíl(61:56).

Závěr však zrežíroval Tušlik, když nejprve dvěma šestkami snížil(61:58) a potom, co soupeř dal jen jeden trestný hod, dal trojku (62:58). Do konce zápasu v této době chybělo 10 sekund. Soupeř po trojce vyhodil a vzápětí tento balon Tušlik soupeřově hráči vypíchl a za pomoci Doliho, který odclonil snad všechny soupeře v šestce, dal vítězný koš(62:63). Do konce scházely asi 4 sekundy, když soupeř vyhodil a jeden dezorientovaný domácí hráč zkušeně míč podržel. Tomuto hráči děkujeme:

HORKÁČI DÍKY !!!

Doufejme, že toto vítězství potvrdíme příští týden v domácím zápase se Sezemicemi a udržíme tak domácí neporazitelnost, která se táhne již celou minulou sezónu.

Charles

Výsledek: 62:63
Čtvrtiny: 14:17, 15:10, 19:13, 14:23
Trojky: 3:4
Rozhodčí: Hanzlovský, Maťátko
Střelci Bad Copies: Tušl 18, Bureš 10, Šprync 7, Šotola 6, Dolejší a Hromádko po 5, Lejhanec 4, Horák a Lempach po 2